Prosinec 2007

fotky ze seriálu ulice

30. prosince 2007 v 18:25 | Anča |  Ulice

Adriana z Ulice-Fotky

30. prosince 2007 v 18:23 | Anča |  Ulice

Ulice-herci

30. prosince 2007 v 18:21 | Anča |  Ulice
Hana Petříková (Lucie Pernetová)
Tamara Elliot (Markéta Hrubešová)
Ing. Vladimír Kukačka (Pavel Rímský)
Pavel Tesařík (Petr Vršek)
Vojtěch Bařinka (Bořivoj Navrátil)
Jitka Farská (Ilona Svobodová)
Oldřich Farský (Ondřej Pavelka)
Barbora Jordánová (Tereza Brodská)
Tomáš Jordán (Petr Vacek)
Lenka Drápalová (Michaela Badinková)
Petr Boháč (Pavel Kříž)
Václav Král (Radoslav Brzobohatý)
Marie Králová (Alena Vránová)
Lumír Nykl (Václav Svoboda)
Světlana Nyklová (Tereza Bebarová)
Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová)
Vlastimil Pešek (Rudolf Hrušinský)
Miriam Hejlová (Hana Maciuchová)
Jaroslav Hejl (Martin Hoffman)
Bedřich Liška (Adrian Jastraban)
Zuzana Hrubá (Šárka Ullrichová)
Anna Málková - Anča (Ljuba Krbová)
Hrihorij Lisečko (Alexandr Minajev)
Dagmar Bendová - Digi (Michaela Mauerová)
Ingrid Šmídová (Jana Sováková)
Monika Farská (Anna Fixová)
Tereza Jordánová (Patricie Solaříková)
Matěj Jordán (Jakub Štáfek)
Adriana Pešková (Dominika Kadlčková)
Štěpán Stránský (Štěpán Benoni)
Marek Stránský (Ondřej Brzobohatý)
Mgr. Alena Suchá (Daniela Kolářová)
Lan Thi Thrung (Nguyen Thi Ann Thu)
Judr. Elen Mrázová (Eva Elsnerová)
Ben Vojtíšek (Jakub Prachař)
David (Martin Dejdar)
Karolína Fenclová (Renata Prokopová)
Eva Boháčová (Markéta Tanner)
Alžběta Stárková - Bety (Jana Ema Bernášková)
Viktor Verner (Miroslav Šimůnek)
Růžena Habartová - Růža (Zdena Hadrbolcová)
Henry Ritig (Daniel Fleischer - Brown)
Dalibor Liška (Václav Mareš)
Zdena Čistá (Jana Švandová)
Majda Jandová (Bianka Ištoková)
Michal Šnajdr (Petr Falc)
Honza Křístek (Michal Zelenka)
Radka Zejdová (Jitka Asterová)
Sylva Mynářová (Eva Aichmajerová)
Martin Rossberg (Marko Igonda)

Divokej Bill

30. prosince 2007 v 18:18 | Anča |  Divokej Bill
Hudební kapela Divokej Bill je velice úspěšná. Je z Úval. Tvoří ji čtyři muzikanti Vašek Bláha, který hraje na kytaru a zpívá, Ondra Pospíšil, který hraje na banjo a zpívá, Milan Jurač, který hraje na basu a zpívá a Ota Smrkovský, který hraje na bicí. Kapelu Divokej Bill založili v roce 1997 z kapely Wáša. Vašek Bláha dříve hrál a zpíval v kapele Medvěd 009. Společně začali objíždět různé kluby, a hospody v celém okolí. Hodně jim pomohl Jarda Špulák, který je publicista. Napsal o skupině několik pozitivních článků, a tím je trochu vyzdvihl.

Po nějaké době se kapela rozpadá, opouští ji Ondra s Otou a zakládají vlastní kapelu jménem: Devět Stehů. Vašek a Milan(Jurda) začali shánět lidi do rozpadlé skupiny Divokej Bill. 6.6.1998 na festivalu Rok od rocku v Českém Brodě hrají první koncert společně s novými členy kapely: Roman Procházka,který hraje na akustickou kytaru a zpívá, Štěpán Karbulka je šoumen který zpívá, Adam Karlík hraje na housle a zpívá, Martin Pecan hraje na akordeon a Honza Veselý hraje na bicí. Začali spolupracovat s agenturou Ameba production a Petrem Fořtem mangerem skupiny Divokej Bill. Jejich první nahrávku pojmenovali Sedm Statečných, prodalo se asi 500 kusů. V červnu roku 2000 vydali další desku jménem Propustka do pekel.

Nejlepším songem z desky se stala píseň Plakala, ke které natočili i videoklip. Deska byla pokřtěna v Klánovickém klubu Black pes a pražské Futulu. Kapela začínala být známá a získávala si více a více posluchačů. Druhou desku pojmenovali podle písničky Svatá pravda a točila se ve sklepě u Romana Procházky. Klip tentokrát natočili na pomalejší píseň: Miláčku co je ti. Později dostává kapela nabídku hrát se Žlutým psem, a začínají si zvykat na větší pódia a více lidí. Stává se z nich velice známá kapela, hrají na spoustě festivalů.

Po dlouhém turné ale skupina řeší nějaké neshody a skupinu opouští bubeník Kišta. Tak kapela musí hledat nového bubeníka. Po delším hledání našli nového bubeníka, který se jmenuje Mára Žežulka. Má spoustu zkušeností z profesionální muziky. Zanedlouho společně jako už pěkně sehraná parta vyráží na vánoční turné, návštěvnost byla větší než očekávali. Připravili další desku ve které se poprvé objevují chemické zvuky z počítačů,a tak se fanoušci fanoušci skupiny Divokej Bill rozdělili na ty,kterým se to líbí ale taky na ty, kteří to odsoudili...
Divokej Bill


Název desky je Mezi nima. Tahle deska se stala zlatou, protože prodali 10 000 kusů. Písničku Znamení hrají ve většině rádií a stala se velmi oblíbenou. Divokej Bill vydal ještě čtvrtou desku jménem Lucerna obsahuje nejlepší písničky co vydali.

Chad Kroeger

30. prosince 2007 v 18:12 | Anča |  Nickelback

Mike Kroeger

30. prosince 2007 v 18:11 | Anča |  Nickelback

Ryan Peake

30. prosince 2007 v 18:10 | Anča |  Nickelback

Daniel Adair

30. prosince 2007 v 18:09 | Anča |  Nickelback

Nickelback-Fotky:-)

30. prosince 2007 v 18:06 | Anča |  Nickelback

MIKE DIRNT

30. prosince 2007 v 18:04 | Anča |  Green Day
MIKE DIRNT
Celé jméno: Michael Ryan Pritchard
Narozen: 4. května 1972, Berkeley, Californie
Ženatý:
s Anastasia (svatba 1996), ale už několik let jsou rozvedeni. Po té přítelkyně Sarah a teď Brittany, jejíž jméno si nechal nedávno vytetovat na ruku
Děti:
Estelle Desiree (duben 1997) s Anastasií
Rodina:
Mike byl adoptovaný, protože jeho matka byla závislá na heroinu a usoudila, že se o něj nemůže starat. Mikeovy adoptivní rodiče se rozvedli, když mu bylo 6. Mike má taky sestru Mylu
Auto: BMW
Nástroje: baskytara, farfisa, kytara, bubny a basebalová pálka
Další skupiny: Mike stále hraje v The Frustrators, a dál hrál s: Screeching Weasel, Crummy Musicians a s Squirtgun

BILLIE JOE

30. prosince 2007 v 18:03 | Anča |  Green Day
BILLIE JOE
Celé jméno: Billie Joe Armstrong
Narozen: 17. února 1972 Rodeo, California, USA
Ženatý: Adrienne Nesser (svatba 2. července, 1994)
Děti: Joseph Marciano (březen 1995); Jakob Danger (září 1998)
Rodina: Jeho otec zemřel, když mu bylo 10. Od té doby se o něj starala jeho matka. Má pět starších sourozenců. Vzal si svou dlouholetou přítelkyni Adrienne (Nesser) a má s ní 2 děti.
Auta: Modrý Ford Fairlane z roku 1967 a černé BMW kabriolet
Nástroje: Kytara, harmonika, mandolína, bicí, piáno
Jiné kapely: Billie stále hraje v Pinhead Gunpowder; a také hrál s: The Influents, Corrupted Morals, Rancid, the Lookouts, Goodbye Harry a Blatz.

O skupině Green Day

30. prosince 2007 v 18:02 | Anča |  Green Day
Kamarádi Billie Joe Armstrong a Mike Dirnt, kteří se seznámili v roce 1982 v californském městě Rodeo, kde bydleli, založili svou první kapelu ve 14 letech nazývanou Sweet Children. V roce 1989 se k nim přidal bubeník Al Sobrante a skupina se přejmenovala na Green Day. Debutové album - 1039/Smoothed Out Slappy Hours vydali s bubeníkem Al Sobrentem v roce 1990. Krátce na to Al z kapely odchází a na jeho místo nastupuje bubeník Tré Cool.
S tímto novým bubeníkem nahráli Green Day své druhé album, které se jmenuje Kerplunk. Ještě předtím, než Green Day dostali nálepku "všeobecně známí", měli za sebou už pět celostátních turné. Hráli v bytech a garážích od svých fanoušků. Přelom v jejich kariéře nastal s vydáním alba Dookie v roce 1993. Brzy na to se tyto songy Green Day o strhávání strupů, pyromanii nebo masturbaci staly neoficiálními hymnami nejen teenagerů. Jejich texty jsou plné nespokojenosti a rebelie. Tohoto alba se jen v USA prodalo přes 10 milionů kusů. Vyhráli také cenu Grammy za nejlepší alternativní hudební činnost. Na dalších albech Insomniac a především Nimrod zůstali Green Day naprosto věrní svému punkovému postoji.
Další album se jmenuje Warning a mezi skalními fanoušky celkem propadlo, ale prodalo se ho nejvíce kusů. V roce 2001 vydávají album s největšími hity "International Superhits" a první DVD kapely obsahující rovněž nejvetší hity. Po vydání tohoto alba se mezi fanoušky skupiny strhla debata o konci kapely. Napětí, jak to bude s kapelou dál, skončilo v září roku 2004, kdy Green Day vydávají jejich zatím poslední album American Idiot. Snad všichni fanoušci byli zvědaví jestli bude znít jako "nový" Warning nebo jestli to bude poctivý punkrock.
Green Day v tomto albu vystupuje proti Georg Bushovi a válce v Íráku. Snad na oplátku je singl American Idiot v rozhlasové verzi zkrášlen pípnutím místo každého slova "fuck". Naštěstí na albu již tento zásah není. Kapela se dokonce nechala slyšet, že by si dokázali představit příběh z kolekce American Idiot předvedený na filmový pás nebo jako muzikál. O vydařenosti alba svědčí to, že kapela Green Day dostala za American Idiot cenu Grammy v kategorii "Nejlepší rockové album".Potom vydali album Bullet in a Bible je to asi 2 hodinový záznam z největšího koncertu GD v Milton Keynes kde bylo celkem 65 tisíc lidí.

O Filmu Bazén

30. prosince 2007 v 17:51 | Anča |  Bazén
ORIGINÁLNÍ NÁZEV: The Swimming Pool
ŽÁNR: Horor / Thriller
PRODUKCE: USA
ROK: 2002
DÉLKA: 89 minut
REŽIE: Boris von Sychowski
HRAJÍ: Elena Uhlig, Linda Rybová, Anna Geislerová, Karel Bělohradský
Kristen Miller

O FILMU:
Škola skončila, zkoušky jsou složené a nastal čas vrhnout se do opravdového života. Ale předtím než se 13 kamarádů z Mezinárodní střední školy v Praze rozuteče do světa, hodlají uspořádat večírek, jaký tady ještě nebyl. Nápad uspořádat nelegální párty v největším místním bazénu je přijat všemi a její přípravy jsou v plném proudu. Ale co začne jako noc všech nocí, se rychle změní v boj na život a na smrt. Tajemný maskovaný zabiják začíná svůj lov. Studenti panikaří a začíná jim docházet, že vrahem musí být jeden z nich.


O filmu Ve 3:15 zemřeš

30. prosince 2007 v 17:48 | Anča |  Ve 3:15 zemřeš!

Ve 3:15 zemřeš

3:15 zemřešMladá rodinka se nově stěhuje do starého domu, který je až podezřele pěkný na to, jak je levný. V čem je tedy háček? Před rokem se zde odehrála neobvyklá událost. Mladý Ronald DeFeo tehdy vyvraždil celou svou rodinu - rodiče a čtuři sourozence. Potom tvrdil, že ho k tomu donutily hlasy v domě.
3:15 zemřešNově příchozí rodinka se tím nijak neznepokojuje a vidina pěkného bydlení za rozumnou cenu je zaslepuje i po té, co se jim začínají dít neobvyklé věci. Na každého člena rodiny působí duchové jinak. Nejmladší dcera vidí holčičku, která je již rok mrtvá a co víc, povídá si s ní. K tomu bez váhání uposlechne, co jí duch řekne. Nejprve vleze bez dovolení na motorový člun, když jí ale musí George a Kathy sundavat ze střechy, přičemž sami málem spadnou, začínají mít starost o její duševní zdraví.
3:15 zemřešDo toho se přidávají rodinné problémy. George není otcem Kathyných dětí a ty si na něho stále nemohou zvyknout a chovají se k němu odměřeně. Starý dům navíc zasáhne George ze všech nejvíc - duchové mu našeptávají, aby chytil a zabil svoji rodinu (doslova "Catch them and kill them")...
3:15 zemřešNa první pohled jde o velmi fousatý námět - starý dům, noví nájemníci, stará tragická událost a duchové. Jde o mnohokrát zpracované téma, což dává filmu automaticky béčkovou nálepku. Rozhodně však nejde o primitivní film založený na lekačkách a otřepaných frázích. I když je námět ohraný, zpracování je zajímavé a musím přiznat, že jsem se docela bál, což je zřejmě hlavní účel hororu.
3:15 zemřešDalší strach se tvůrci snaží nahnat faktem, že je film natočen podle skutečné události, ke které prý došlo v městečku Amityville na Long Islandu v roce 1974. Odtud i anglický název filmu Amityville Horror. Naopak český název 3:15 zemřeš je trochu zavádějící, protože ve 3:15 nikdo nezemře. V celém filmu vlastně nikdo nezemře, když nepočítáme psa. Ve 3:15 se pouze začínají probouzet duchové našeptávači

MCR-foto

30. prosince 2007 v 12:43 | Janča |  My Chemical romanceHostel-foto

29. prosince 2007 v 13:21 | Anča,Janča |  Hostel

SAw 3...fotky

29. prosince 2007 v 13:18 | Anča,Janča |  Saw 1,2,3,4